Jókai Mór - Elbeszélő költeményei és satyrái. Aukció - 2008

Jókai Mór - Elbeszélő költeményei és satyrái. Bp., 1875. Athenaeum. 332 p. Első kiadás!
Tartalma: Elbeszélő költemények. Satyrák. Szózatok.
Kiadói, aranyozott, dombornyomott vászonkötésben, (Méhner Vilmos könyvkötő munkája).  Körben aranymetszett. Gerince kissé kopott. A címlapon eltüntetett tulajdonosi név nyoma. A kötetben  a "Makói Kasinó" bélyegzője.

Kikiáltási ár: 3 000 --> 6 000 Ft.-