Jókai Mór meséskönyve. Aukció - 2008

Jókai Mór meséskönyve. + Mikszáth Kálmán: Jókai Mór vagy a komáromi fiú, ki a világot hódította meg. [Verses elbeszélés.]
Bp., [1928], 166 p. 4 sztl. lev. (tartalomjegyzék és reklám).
Szövegközti rajzokkal. Bán Tibor 6 tábla színes, felragaszott képeivel illusztrálva. Bibliofil kiadás.
Kiadói, aranyozott, festett vászonkötésben. A címlapon tulajdonosi név. Megkímélt példány.

Kikiáltási ár: 8 000 --> 12 000 Ft.-