A rendelés szünetel!

Kedves vásárlóink, sajnálattal közöljük, hogy a rendelés leltár miatt átmenetileg (2022. 01. 10. - 01. 31. -ig) szünetel. Megértésüket köszönjük. Ha megrendeli a könyvet, a rendszer leveszi ugyan az állományból és félreteszi Önnek, de a fizetés és szállítás részleteit csak a leltár után tudjuk megbeszélni és a könyvet postázni, ha még akkor is igényt tart rá. (Tehát a könyv már az Öné, de csak később tudjuk elküldeni.) Erről e-mailben fogjuk értesíteni.

Jókai Mór meséskönyve. Aukció - 2008

Jókai Mór meséskönyve. + Mikszáth Kálmán: Jókai Mór vagy a komáromi fiú, ki a világot hódította meg. [Verses elbeszélés.]
Bp., [1928], 166 p. 4 sztl. lev. (tartalomjegyzék és reklám).
Szövegközti rajzokkal. Bán Tibor 6 tábla színes, felragaszott képeivel illusztrálva. Bibliofil kiadás.
Kiadói, aranyozott, festett vászonkötésben. A címlapon tulajdonosi név. Megkímélt példány.

Kikiáltási ár: 8 000 --> 12 000 Ft.-