Jókai album. Képek, adatok, okmányok Jókai Mór életéből. Aukció - 2005

Jókai album. Képek, adatok, okmányok Jókai Mór életéből. A "Pesti Napló" előfizetőinek készült kiadás.
Bp., (1909), Hornyánszky ny. 1 t. (Jókai portré, Horovicz Lipót festménye után). 140 l. + 9 t. (beragasztott, feliratos hártyapapírral védett színes műmellékletek).
Gazdag szövegközti illusztrációval.
Kiadói, aranyozott, díszített, dombornyomásos vászonkötésben.

Kikiáltási ár: 3 000 --> 5 500 Ft.-