József Attila összes versei és válogatott írásai. Aukció - 2005

József Attila összes versei és válogatott írásai. Sajtó alá rendezte Németh Andor.
Bp., (1938), Cserépfalvi. 1 t. 567 l.
A kötetből 1000 számozott példány készült előfizetők részére. Ez a 603. sz. könyv.
Kiadói festett zsákvászon kötésben. Könyvtest a kötéstáblához erősítve, címlapon kis hiány, a kivágott rész pótolva. Az előzéklapon tulajdonosi név.

Kikiáltási ár: 4 000 --> 7 000 Ft.-