A rendelés szünetel!

Kedves vásárlóink, a rendelés szabadság miatt átmenetileg (2022. 07. 29. - 08. 15. -ig) szünetel. Megértésüket köszönjük. Ha ezen időszak alatt rendel könyvet, a rendszer leveszi ugyan az állományból, küld egy rendszerüzenetet és félreteszi Önnek, de a fizetés és szállítás részleteit csak augusztus 15. után tudjuk megbeszélni és a könyvet postázni, ha még akkor is igényt tart rá. (Tehát a könyv már az Öné, de csak később tudjuk elküldeni.) Ez ügyben e-mailben fogunk jelentkezni.

EZEKET A KÖNYVEKET, KÉREM NE PRÓBÁLJA MEGRENDELNI, EZEK MÁR AKKOR ELKELTEK!

József Attila összes versei és válogatott írásai. Aukció - 2005

József Attila összes versei és válogatott írásai. Sajtó alá rendezte Németh Andor.
Bp., (1938), Cserépfalvi. 1 t. 567 l.
A kötetből 1000 számozott példány készült előfizetők részére. Ez a 603. sz. könyv.
Kiadói festett zsákvászon kötésben. Könyvtest a kötéstáblához erősítve, címlapon kis hiány, a kivágott rész pótolva. Az előzéklapon tulajdonosi név.

Kikiáltási ár: 4 000 --> 7 000 Ft.-