Juhász Gyula - Fiatalok, még itt vagyok! Aukció - 2009

Juhász Gyula - Fiatalok, még itt vagyok! Versek. Babits Mihály előszavával. Kontuly Béla rajzaival.
Szeged, 1935. Magyar Téka. (Délmagyarország ny.) 78 p., 4 tábla. Első kiadás!
/Magyar Téka 6. kiadv. II. sorozat 1. köt. /
A Magyar Téka tagjai (Vadász Ferenc) számára készült 689 sz. kézzel számozott példány.
Kiadói félvászon kötésben, szép példány.

Kikiáltási ár: 6 000 --> 6 000 Ft.-