Juhász Gyula - Hárfa. Aukció - 2005

Juhász Gyula - Hárfa. Versek.
(Bp.), [1929], Genius. 188 l. Első kiadás!
Kiadói aranyozott vászonkötésben. A címlapon tulajdonosi név. Jó állapotban.

Kikiáltási ár: 2 000 --> 4 000 Ft.-