A rendelés szünetel!

Kedves vásárlóink, sajnálattal közöljük, hogy a rendelés leltár miatt átmenetileg (2022. 01. 10. - 01. 31. -ig) szünetel. Megértésüket köszönjük. Ha megrendeli a könyvet, a rendszer leveszi ugyan az állományból és félreteszi Önnek, de a fizetés és szállítás részleteit csak a leltár után tudjuk megbeszélni és a könyvet postázni, ha még akkor is igényt tart rá. (Tehát a könyv már az Öné, de csak később tudjuk elküldeni.) Erről e-mailben fogjuk értesíteni.

Juhász Gyula - Holmi. Aukció - 2005

Juhász Gyula - Holmi. Prózai írások.
(Bp., 1929), Genius. 160 l., 1 sztl. lev. Első kiadás.
Kiadói aranyozott vászonkötésben. Szép példány.

Kikiáltási ár: 2 000 --> 5 000 Ft.-