Juhász Gyula - Holmi. Aukció - 2005

Juhász Gyula - Holmi. Prózai írások.
(Bp., 1929), Genius. 160 l., 1 sztl. lev. Első kiadás.
Kiadói aranyozott vászonkötésben. Szép példány.

Kikiáltási ár: 2 000 --> 5 000 Ft.-