Kaán Károly - Természetvédelem és a természeti emlékek. Aukció - 2008

Kaán Károly  -  Természetvédelem és a természeti emlékek. Bp., 1931. Révai. 312 p., 1 sztl. lev. + 102 t. (fotó).
A Magyar Tudományos Akadémia Vitéz József dijával jutalmazott munka. 110 képpel.
Kiadói, aranyozott vászonkötésben, kifogástalan állapotban.

Kikiáltási ár: 10 000 --> 16 000 Ft.-