Kaán Károly - Természetvédelem és a természeti emlékek Aukció - 2007

Kaán Károly  -  Természetvédelem és a természeti emlékek Bp., 1932. Termtud. Társ. 312 p., 1 sztl. lev. + 101 t. (fotó).
Kiadói aranyozott vászonkötésben. Jó állapotban. Az előzéklapon ajádékozási címke. (Az MTA könyvjutalma).

Kikiáltási ár: 8 000 --> 15 000 Ft.-