A rendelés szünetel!

Kedves vásárlóink, a rendelés szabadság miatt átmenetileg (2022. 07. 29. - 08. 15. -ig) szünetel. Megértésüket köszönjük. Ha ezen időszak alatt rendel könyvet, a rendszer leveszi ugyan az állományból, küld egy rendszerüzenetet és félreteszi Önnek, de a fizetés és szállítás részleteit csak augusztus 15. után tudjuk megbeszélni és a könyvet postázni, ha még akkor is igényt tart rá. (Tehát a könyv már az Öné, de csak később tudjuk elküldeni.) Ez ügyben e-mailben fogunk jelentkezni.

EZEKET A KÖNYVEKET, KÉREM NE PRÓBÁLJA MEGRENDELNI, EZEK MÁR AKKOR ELKELTEK!

Kaán Károly - Természetvédelem és a természeti emlékek Aukció - 2007

Kaán Károly  -  Természetvédelem és a természeti emlékek Bp., 1932. Termtud. Társ. 312 p., 1 sztl. lev. + 101 t. (fotó).
Kiadói aranyozott vászonkötésben. Jó állapotban. Az előzéklapon ajádékozási címke. (Az MTA könyvjutalma).

Kikiáltási ár: 8 000 --> 15 000 Ft.-