Kaltenbach [Henrik] - A sportrepülő könyve Aukció - 2009

Kaltenbach [Henrik] - A sportrepülő könyve Kassa, 1942. Wiko. 200 p., 2 sztl. lev. 132 ábrával illusztrált.
Korabeli félvászon kötésben az eredeti borító felhasználásával. Gerince kopott, az előszó fénymásolatban pótolt.

Kikiáltási ár: 4 000 --> 5 500 Ft.-