A rendelés szünetel!

Kedves vásárlóink, a rendelés szabadság miatt átmenetileg (2022. 07. 29. - 08. 15. -ig) szünetel. Megértésüket köszönjük. Ha ezen időszak alatt rendel könyvet, a rendszer leveszi ugyan az állományból, küld egy rendszerüzenetet és félreteszi Önnek, de a fizetés és szállítás részleteit csak augusztus 15. után tudjuk megbeszélni és a könyvet postázni, ha még akkor is igényt tart rá. (Tehát a könyv már az Öné, de csak később tudjuk elküldeni.) Ez ügyben e-mailben fogunk jelentkezni.

EZEKET A KÖNYVEKET, KÉREM NE PRÓBÁLJA MEGRENDELNI, EZEK MÁR AKKOR ELKELTEK!

Kaltenbach [Henrik] - A sportrepülő könyve Aukció - 2009

Kaltenbach [Henrik] - A sportrepülő könyve Kassa, 1942. Wiko. 200 p., 2 sztl. lev. 132 ábrával illusztrált.
Korabeli félvászon kötésben az eredeti borító felhasználásával. Gerince kopott, az előszó fénymásolatban pótolt.

Kikiáltási ár: 4 000 --> 5 500 Ft.-