Káplár ur - Gubitza Dömötör kalandjai mög tapasztalattyai békében oszt háboruban Aukció - 2006

Káplár ur  -  Gubitza Dömötör kalandjai mög tapasztalattyai békében oszt háboruban Képekkel.
I. kötet. A békében szörzött tapasztalatok.
Bp., 1916. Dick Manó. 155 l., 2 sztl. lev.
Korabeli aranyozott vászonkötésben. Jó állapotban.

Kikiáltási ár: 1 800 --> 2 800 Ft.-