A rendelés szünetel!

Kedves vásárlóink, a rendelés szabadság miatt átmenetileg (2022. 07. 29. - 08. 15. -ig) szünetel. Megértésüket köszönjük. Ha ezen időszak alatt rendel könyvet, a rendszer leveszi ugyan az állományból, küld egy rendszerüzenetet és félreteszi Önnek, de a fizetés és szállítás részleteit csak augusztus 15. után tudjuk megbeszélni és a könyvet postázni, ha még akkor is igényt tart rá. (Tehát a könyv már az Öné, de csak később tudjuk elküldeni.) Ez ügyben e-mailben fogunk jelentkezni.

EZEKET A KÖNYVEKET, KÉREM NE PRÓBÁLJA MEGRENDELNI, EZEK MÁR AKKOR ELKELTEK!

Káplár ur - Gubitza Dömötör kalandjai mög tapasztalattyai békében oszt háboruban Aukció - 2006

Káplár ur  -  Gubitza Dömötör kalandjai mög tapasztalattyai békében oszt háboruban Képekkel.
I. kötet. A békében szörzött tapasztalatok.
Bp., 1916. Dick Manó. 155 l., 2 sztl. lev.
Korabeli aranyozott vászonkötésben. Jó állapotban.

Kikiáltási ár: 1 800 --> 2 800 Ft.-