Karinthy Frigyes - Mennyei riport. Aukció - 2008

Karinthy Frigyes  -  Mennyei riport. Regény. Első kiadás!
[Bp., 1937] Nova. 240 p.
Kiadói festett, aranyozott vászonkötésben. Jó állapotban.

Kikiáltási ár: 2 400 --> 2 800 Ft.-