EZEKET A KÖNYVEKET, KÉREM NE PRÓBÁLJA MEGRENDELNI, EZEK MÁR AKKOR ELKELTEK!

Kassák Lajos - Egy kosár gyümölcs Aukció - 2007

Kassák Lajos  -  Egy kosár gyümölcs Bp. [1939], Dante. 223 p. Első kiadás!
Kiadói aranyozott vászonkötésben, eredeti rajzos védőborítóban. A kötetben tulajdonosi névbélyegző. Szép példány.

Kikiáltási ár: 4 000 Ft.-