Katonai Zseb-lexikon 1939. Aukció - 2008

Katonai  Zseb-lexikon 1939. A legújabb szabályzatok alapján összeállította: Zachár Sándor.
Bp., 1939. Attila-nyomda, XLVII. 679 p. + 10 melléklet (újrakezdődő lapszámozással).
A részben színes, rajzos mellékleteket (Garay Ákos után) Jámbor Tibor rajzolta, térképeket a M. Kir. Honvéd Térképészeti Intézet készítette.
Kiadói aranyozott vászonkötésben. Kissé kopott, de jó állapotú példány.

Kikiáltási ár: 4 000 --> 6 500 Ft.-