Keleti J. Leo - Árjegyzék orvos-sebészeti műszerek, ... Aukció - 2009

Keleti J. Leo - Árjegyzék orvos-sebészeti műszerek, ... ...szabadalm. sérvkötők, orthopaediai készülékek, kötszerek, villanygépek és kórházi berendezéshez szükséges tárgyakról.
Bp., (1907?), Keleti J. Leo. XLII, 488 p. Több mint tizenötezer szövegközti rajzos ábrával illusztrált.
Kiadói vászonkötésben, gerincnél javított. Kötése kopott, a könyvtest jó állapotban. Ritka!

Kikiáltási ár: 10 000 --> 19 000 Ft.-