Kempelen Győző - 7 hét Jósefstadtban. Átélte és írta - -. Aukció - 2009

Kempelen Győző - 7 hét Jósefstadtban.
Átélte és írta - -. Szeged, 1861. Szerző. 222 p.
Századeleji, félvászon kötésben, a gerincfelirat kopott. A címlapon régi tulajdonosi bélyegző. Jó állapotban.

Kikiáltási ár: 6 000 Ft.-