Khern Ede - Szines könyv. Díszemlény Aukció - 2007

Khern Ede  -  Szines könyv. Díszemlény A magyar írói segédegylet alaptőkéje gyarapítására kiadta - -. Számos magyar írónő és író közreműködésével szerkesztve. Malvina a költőnő arcképével és négysoros versével.
Brassó, 1861. Khern Ede. [Pest, Lauffer V.], 1 t. (litográfia), 320 p.
Modern félvászon kötésben. A kötet kék színű lapjai tiszták, a litográfia foltos. Az előzéken tulajdonosi név. Jó állapotban.

Kikiáltási ár: 4 000 --> 4 000 Ft.-