Király Pál - Egy itélet és ami mögötte van. Aukció - 2005

Király Pál - Egy itélet és ami mögötte van. A 101/31. és a 101/33. tábori munkásszázadok története.
Bp., 1947. (Merkantil-ny.) 203 l.
Címlapon dedikáció: "Dr Berend Györgynek hálás szeretettel" a szerző. Előzéklapon Berend György exlibrise (Biczó András).
Kiadói félvászon kötésben. Viseltes példány.

Kikiáltási ár: 2 400 --> 2 400 Ft.-