Kittenberger Kálmán - A megváltozott Afrika Aukció - 2006

Kittenberger Kálmán - A megváltozott Afrika Nagybányai Horthy Jenő közreműködésével írta --. 109 képpel.
(Bp., 1934.),  Franklin Társ. 374 l., 1 sztl. lev. + 40 t. (kétoldalas fotók).
Kiadói zöld vászonkötésben. A könytest laza, gerince kopott. Néhány lapszél sérült és foltos.

Kikiáltási ár: 4 000 --> 5 000 Ft.-