A rendelés szünetel!

Kedves vásárlóink, a rendelés szabadság miatt átmenetileg (2022. 07. 29. - 08. 15. -ig) szünetel. Megértésüket köszönjük. Ha ezen időszak alatt rendel könyvet, a rendszer leveszi ugyan az állományból, küld egy rendszerüzenetet és félreteszi Önnek, de a fizetés és szállítás részleteit csak augusztus 15. után tudjuk megbeszélni és a könyvet postázni, ha még akkor is igényt tart rá. (Tehát a könyv már az Öné, de csak később tudjuk elküldeni.) Ez ügyben e-mailben fogunk jelentkezni.

EZEKET A KÖNYVEKET, KÉREM NE PRÓBÁLJA MEGRENDELNI, EZEK MÁR AKKOR ELKELTEK!

Kittenberger Kálmán - Vadász- és gyüjtőúton Kelet-Afrikában 1903 - 1926. Aukció - 2007

Kittenberger Kálmán  -  Vadász- és gyüjtőúton Kelet-Afrikában 1903 - 1926. Bp., (1934), Franklin. 395 p. + 65 t., 3. kiadás.
Kiadói, aranyozott vászonkötésben. Jó állapotban.

Kikiáltási ár: 5 000 --> 8 500 Ft.-