Kittenberger Kálmán - Vadász- és gyüjtőúton Kelet-Afrikában 1903 - 1926. Aukció - 2007

Kittenberger Kálmán  -  Vadász- és gyüjtőúton Kelet-Afrikában 1903 - 1926. Bp., (1934), Franklin. 395 p. + 65 t., 3. kiadás.
Kiadói, aranyozott vászonkötésben. Jó állapotban.

Kikiáltási ár: 5 000 --> 8 500 Ft.-