Klebelsberg Kuno, gróf - Beszédei, cikkei és törvényjavaslatai 1916 - 1926. Aukció - 2005

Klebelsberg Kuno, gróf -  Beszédei, cikkei és törvényjavaslatai 1916 - 1926. Bp., 1927. Athenaeum. 1 t. XII, 687 l.
Kiadói, kopott aranyozású vászonkötésben. A 38-39. oldalon kisebb foltnyom. Jó állapotban.

Kikiáltási ár: 5 000 --> 9 000 Ft.-