Kner / Aba-Novák Vilmos - Huszonnégy kép Aukció - 2009

Kner / Aba-Novák Vilmos - Huszonnégy kép Venti Quattro Quadri. - Twenty-four pictures.
Gyoma, 1932. Kner Izidor. 3 sztl. lev. (önéletrajz három nyelven, 1 lev. hiány) 16 t., 2 sztl. lev.
Készült 250 számozott példányban. Jelen kötet a 16. sz. kézzel számozott példány.
Kiadói Kner Erzsébet kötészetében készült, félvászon kötésben. Javított példány (a kötéstáblán lévő kép az eredeti nyomat kézzel festett másolata). Lévay-Haiman 1.446.
[A címlap után 1 sztl. lev. (Benito Mussolininak szóló ajánlás) hiányzik. A kiadvány a művész 1932-ben, a szolnoki művésztelepen készült  munkáit tartalmazza.]

Kikiáltási ár: 10 000 --> 22 000 Ft.-