Kner Izidor agyafurt alakjai. Aukció - 2008

Kner Izidor agyafurt alakjai. Csicseri Bors előszavával és Bér Dezső, Garay Ákos, Geiger Richárd, Homicskó Athanáz, Kalivoda Kata, Mühlbeck Károly, Vadász Miklós kétszáz eredeti rajzával. Második tetemesen bővített kiadás.
Gyoma, 1915. (Kner). 255 p.
Kiadói rajzos félvászon kötésben, a gerincen apró sérülés.

Kikiáltási ár: 6 000 Ft.-