Kner / Kner Izidor - Eszmék és viaskodások Aukció - 2009

Kner / Kner Izidor - Eszmék és viaskodások Gyoma, 1906. Szerző. 4 sztl. lev. 408 p. 2 t. (színes, kétoldalas).
A 295. oldaltól rajzokkal illusztrált vicceket, anekdotákat tartalmaz.
Az illusztrációk  Bér Dezső, Homicsko Athanáz, Garay Ákos, Kürthy György munkái. Lévay-Haiman: 1.136
Kiadói aranyozott, dombornyomott, szecessziós vászonkötésben.
A kötéstábla kopott és foltos. A kötetben egy lev. (177 p.) javított, részben pótolt. Az előzéklapon eltüntetett régi bélyegző nyoma.

Kikiáltási ár: 3 000 --> 3 500 Ft.-