Kner kiadványok / Kner Izidor könyvnyomdájából asztali és falinaptár az 1914. évre Aukció - 2007

Kner kiadványok / Kner Izidor könyvnyomdájából  asztali és falinaptár az 1914. évre Gyoma, [1913], Kner Izidor.  55 p. + borító.  Hátlap: 260x362 mm., naptártömb: 146x232 mm.
A kemény hátlapon vászoncsíkkal rögzített, összetűzött éves naptárlapok. Az utolsó lapon postai díjszabás.
A háttérlapon és naptárborítón, Geiger Richárd figurális, színes, szecessziós illusztrációi.
A naptárrész újszerűen tiszta, bejegyzés nélküli. A kemény hátlap kissé deformált, jobb alsó sarkán apró sérülés. Ritka, szép kiadvány!

Kikiáltási ár: 24 000 --> 30 000 Ft.-