Knorr Alajos - Önügyvéd, vagyis gyakorlati útmutatás jogügyletek elintézésére, okiratok s beadványok szerkesztésére. Aukció - 2008

Knorr Alajos  -  Önügyvéd, vagyis gyakorlati útmutatás jogügyletek elintézésére, okiratok s beadványok szerkesztésére. A legujabb törvények alapján 450 iromány-példával felvilágositva bírák, ügyvédek, jegyzők és felek használatára szerkesztette - -.
Bp., 1894. ifj. Nágel Ottó. XV, 1015 p., 5. ujra átdolgozott kiadás.
Kiadói aranyozott vászonkötés, festett lapélellel. Gerince javított, jó állapotban.

Kikiáltási ár: 8 000 --> 8 000 Ft.-