Koch, Alexander - Stickereien und Spitzen Blatter für Kunstliebende Frauen Aukció - 2006

Koch, Alexander  -  Stickereien und Spitzen Blatter für Kunstliebende Frauen Darmstadt, Koch G. M. B. H. 213 l. + 4 sztl. lev.
Rendkívül gazdag, részben színes illusztrációval.
Kiadói illusztrált vászonkötésben, sérült védőborítóban és eredeti tokban.

Kikiáltási ár: 6 Ft.-