Kolossy Gábor -"Betyár" a magyar vizsla Aukció - 2007

Kolossy Gábor  -"Betyár"  a magyar vizsla Kész vizsla vásárlása. A vizsla vezetése és vércsapamunkája. A kölyök vásárlása, nevelése, oktatása és bevadászása.
Bp., [1943], Vadászati Útmutató. 228 p., 70 t. (fotó)
Kiadói rajzos félvászon kötésben, a gerince kopott. Jó állapotban

Kikiáltási ár: 4 000 --> 15 000 Ft.-