Költők lugasa Aukció - 2006

Költők lugasa Az ujabbkori magyar költészet termékeinek képekkel diszitett gyüjteménye.
Az eredeti rajzok Greguss János, Aggházy Gyula, Gyulai László, Greguss Imre, s többektől valók.
Metszette Morelli Gusztáv.
Bp., é. n. Méhner. 4 sztl. lev. 319 l.
Kiadói aranyozott vászonkötésben. Az előzéklapon tulajdonosi bejegyzés. Jó állapotban.

Kikiáltási ár: 2 000 --> 3 500 Ft.-