Költők lugasa. Az ujabbkori magyar költészet termékeinek képekkel díszített gyüjteménye. Aukció - 2005

Költők lugasa.
Az ujabbkori magyar költészet termékeinek képekkel díszített gyüjteménye. Az eredeti rajzok Greguss János, Aggházy Gyula, Gyulai László, Greguss Imre s többektől való. Metszette Morelli Gusztáv.
Bp., (1891), Méhner. 319 l. 2. kiadás.
Kiadói festett, aranyozott vászonkötésben. Szép példány.

Kikiáltási ár: 2 000 --> 4 500 Ft.-