A rendelés szünetel!

Kedves vásárlóink, a rendelés szabadság miatt átmenetileg (2022. 07. 29. - 08. 15. -ig) szünetel. Megértésüket köszönjük. Ha ezen időszak alatt rendel könyvet, a rendszer leveszi ugyan az állományból, küld egy rendszerüzenetet és félreteszi Önnek, de a fizetés és szállítás részleteit csak augusztus 15. után tudjuk megbeszélni és a könyvet postázni, ha még akkor is igényt tart rá. (Tehát a könyv már az Öné, de csak később tudjuk elküldeni.) Ez ügyben e-mailben fogunk jelentkezni.

EZEKET A KÖNYVEKET, KÉREM NE PRÓBÁLJA MEGRENDELNI, EZEK MÁR AKKOR ELKELTEK!

Komárom és Esztergom közigazgatásilag egyelőre egyesített vármegyék multja és jelene Aukció - 2009

Komárom és Esztergom közigazgatásilag egyelőre egyesített vármegyék multja és jelene Főszerkesztő O'sváth Andor.
(Bp.), 1938. Magyar Vármegyék és Városok Multja és Jelene. ("Élet" Irod. és Ny. Rt.), 936 p., 29 t. (kétoldalas fotómelléklet).
/Magyar Vármegyék és Városok Multja és Jelene I./
Kiadói, kissé kopott és foltos vászonkötésben. A két város aranyozott címerével.

Kikiáltási ár: 8 000 --> 13 000 Ft.-