Komárom és Esztergom közigazgatásilag egyelőre egyesített vármegyék multja és jelene Aukció - 2009

Komárom és Esztergom közigazgatásilag egyelőre egyesített vármegyék multja és jelene Főszerkesztő O'sváth Andor.
(Bp.), 1938. Magyar Vármegyék és Városok Multja és Jelene. ("Élet" Irod. és Ny. Rt.), 936 p., 29 t. (kétoldalas fotómelléklet).
/Magyar Vármegyék és Városok Multja és Jelene I./
Kiadói, kissé kopott és foltos vászonkötésben. A két város aranyozott címerével.

Kikiáltási ár: 8 000 --> 13 000 Ft.-