Kós Károly - Erdély. Aukció - 2008

Kós Károly  -  Erdély. Kulturtörténeti vázlat. A címlapon Kós Károly aláírása!
(Bp., 1929.) Genius. 88 p. + 60 színes tábla.
Kiadói festett vászonkötésben. A kötéstábla széle sérült.

Kikiáltási ár: 6 000 --> 13 000 Ft.-