Kós Károly - Kalotaszeg. Aukció - 2005

Kós Károly - Kalotaszeg. Kolozsvár, 1932. Erdélyi Szépmíves Céh. 174 l. Első kiadás!
Kós Károly szövegközti és egészoldalas, részben színes linoleum-metszeteivel.
Kiadói illusztrált kartonborítóban. Gerince sérült, kopott.

Kikiáltási ár: 3 000 --> 6 000 Ft.-