Kossuth Lajos - Irataim az emigráczióból 1- 3. kötet. Aukció - 2007

Kossuth Lajos  -  Irataim az emigráczióból  1- 3. kötet. I. köt. Az 1859-ki olasz háboru korszaka.
II. köt. A Villafrancai béke után.
III. köt. A remény és csapások kora 1860-1862.
Bp., 1880-1882. Athenaeum. 1 t. (Kossuth arcképe), XXX, 1 sztl. lev. 526 p., 1 sztl. lev. ; 2 sztl. lev., 578 p. ;  1 sztl. lev. 743 p.
Kiadói festett, aranyozott vászonkötésben. Az első kötet gerincénél kisebb sérülés.

Kikiáltási ár: 12 000 --> 16 000 Ft.-