Kossuth Lajos - összes munkái. 1-13 kötet. Aukció - 2008

Kossuth Lajos  -  összes munkái. 1-13 kötet. Sajtó alá rendezte Kossuth Ferenc - Helfy Ignácz. 2. kiadás.
Bp., 1880 - 1911. Athenaeum.  (13 db. kollacionált kötetek).
1-3. kötet: Irataim az emigrációból.
4-7. kötet: Történelmi tanulmányok.
8-10. kötet: Iratai.
11. kötet: Beszédei.
12-13. kötet: Hírlapi czikkei.
Kiadói aranyozott, dombornyomott, festett vászonkötésben. Jó állapotban.

Kikiáltási ár: 60 000 --> 85 000 Ft.-