A rendelés szünetel!

Kedves vásárlóink, a rendelés szabadság miatt átmenetileg (2022. 07. 29. - 08. 15. -ig) szünetel. Megértésüket köszönjük. Ha ezen időszak alatt rendel könyvet, a rendszer leveszi ugyan az állományból, küld egy rendszerüzenetet és félreteszi Önnek, de a fizetés és szállítás részleteit csak augusztus 15. után tudjuk megbeszélni és a könyvet postázni, ha még akkor is igényt tart rá. (Tehát a könyv már az Öné, de csak később tudjuk elküldeni.) Ez ügyben e-mailben fogunk jelentkezni.

EZEKET A KÖNYVEKET, KÉREM NE PRÓBÁLJA MEGRENDELNI, EZEK MÁR AKKOR ELKELTEK!

Kossuth emlékalbum Aukció - 2007

Kossuth emlékalbum Kossuth Lajos halála, temetése és mauzoleumának felavatása.
Szerkesztette dr. Kovács Dénes. Írták a történeti esemény szemtanui.
Bp., 1910. Wodianer F. és Fiai. A "Budapest" ajándéka. 1 t. (Kossuth arcképe), 231 p. + 5 t. (ebből 2 t. kihajtható és 3 t. színes),
Kiadói aranyozott, dombornyomású, bordó vászonkötésben. A gerinc aranyozása kopott, a könyvtest hibátlan, szép példány.

Kikiáltási ár: 6 000 --> 11 000 Ft.-