Kossuth emlékalbum Aukció - 2007

Kossuth emlékalbum Kossuth Lajos halála, temetése és mauzoleumának felavatása.
Szerkesztette dr. Kovács Dénes. Írták a történeti esemény szemtanui.
Bp., 1910. Wodianer F. és Fiai. A "Budapest" ajándéka. 1 t. (Kossuth arcképe), 231 p. + 5 t. (ebből 2 t. kihajtható és 3 t. színes),
Kiadói aranyozott, dombornyomású, bordó vászonkötésben. A gerinc aranyozása kopott, a könyvtest hibátlan, szép példány.

Kikiáltási ár: 6 000 --> 11 000 Ft.-