Kossuth emlékalbum Aukció - 2006

Kossuth emlékalbum Kossuth Lajos halála, temetése és mauzoleumának felavatása.
Szerkesztette dr. Kovács Dénes. Írták a történeti esemény szemtanui.
Bp., 1910.  A "Budapest" ajándéka, (ny. n.) 1 t. (Kossuth arcképe), 231 l. + 5 t. (2 t. kihajtható és 3 t. színes)
Kiadói aranyozott, dombornyomású vászonkötésben. Jó állapotban.

Kikiáltási ár: 6 000 --> 7 000 Ft.-