Kosztolányi Dezső - Alakok. Aukció - 2008

Kosztolányi Dezső  -  Alakok. Bp. (1929) Egyetemi ny. 144 p., 1 sztl. lev.  Első kiadás!
A kötetet Molnár C. Pál 34 grafikája illusztrálja. (A pap c. íráshoz, a művész nem készített grafikát).
Kiadói vászonkötésben, Molnár C. Pál rajza után készült aranyozott cím- és záróképpel (bölcső és koporsó). A kötetben tulajdonosi névbélyegző. Szép példány.

Kikiáltási ár: 3 000 --> 5 500 Ft.-