A rendelés szünetel!

Kedves vásárlóink, a rendelés szabadság miatt átmenetileg (2022. 07. 29. - 08. 15. -ig) szünetel. Megértésüket köszönjük. Ha ezen időszak alatt rendel könyvet, a rendszer leveszi ugyan az állományból, küld egy rendszerüzenetet és félreteszi Önnek, de a fizetés és szállítás részleteit csak augusztus 15. után tudjuk megbeszélni és a könyvet postázni, ha még akkor is igényt tart rá. (Tehát a könyv már az Öné, de csak később tudjuk elküldeni.) Ez ügyben e-mailben fogunk jelentkezni.

EZEKET A KÖNYVEKET, KÉREM NE PRÓBÁLJA MEGRENDELNI, EZEK MÁR AKKOR ELKELTEK!

Kosztolányi Dezső - Alakok. Aukció - 2008

Kosztolányi Dezső  -  Alakok. Bp. (1929) Egyetemi ny. 144 p., 1 sztl. lev.  Első kiadás!
A kötetet Molnár C. Pál 34 grafikája illusztrálja. (A pap c. íráshoz, a művész nem készített grafikát).
Kiadói vászonkötésben, Molnár C. Pál rajza után készült aranyozott cím- és záróképpel (bölcső és koporsó). A kötetben tulajdonosi névbélyegző. Szép példány.

Kikiáltási ár: 3 000 --> 5 500 Ft.-