Kosztolányi Dezső - Bölcsőtől a koporsóig Aukció - 2005

Kosztolányi Dezső - Bölcsőtől a koporsóig (Bp., 1933), Nyugat. 189 l. Első kiadás!
/Nyugat-könyvek /
Kiadói aranyozott vászonkötésben. Jó állapotban.

Kikiáltási ár: 2 400 --> 4 500 Ft.-