Kováts J. István - Magyar református templomok 1-2. köt. Aukció - 2007

Kováts J. István  -  Magyar református templomok 1-2. köt. Főszerkesztő: - -.
Bp., 1942. Athenaeum. 2 sztl. lev. 358 p. + 1 t. (színes) ; 2 sztl. lev. 361-734 p.
Számos egészoldalas és szövegközti képpel.
Kiadói  aranyozott vászonkötésben. Jó állapotban.

Kikiáltási ár: 8 000 --> 12 000 Ft.-