Kozma Andor - Turán Aukció - 2006

Kozma Andor  -  Turán Ősrege.
Bp., 1926. Pantheon. 188 l., 2 sztl. lev., 2. kiadás.
A címlapon dr. Lichtenberg Kornélnak dedikálta a szerző.
A költő által megalkotott magyar ősrege a nagy turáni gondolatnak költői megtestesítése.
Kiadói aranyozott vászonkötésben. Jó állapotban.

Kikiáltási ár: 3 Ft.-