Kretschmer, Ernst dr. - Orvosi pszichológia. Aukció - 2005

Kretschmer, Ernst dr. - Orvosi pszichológia. (Ford.: Gergő Endre.)
Bp., (1941.) Novák Rudolf és Társa. 376 l., 8 sztl. lev. 23 ábra. 6. kiad.
Kiadói, aranyozott vászonkötésben. A címlapon tulajdonosi név. Gerince kissé kopott, a hátsó tábla foltos.

Kikiáltási ár: 2 000 Ft.-