Krúdy Gyula - Margit története és egyéb elbeszélések Aukció - 2009

Krúdy Gyula - Margit története és egyéb elbeszélések Bp., [1914], Magyar Kereskedelmi Közlöny Hírlap- és  Könyvkiadóvállalat. 190 p., 1 sztl. lev. 15 szövegközti egészoldalas képpel. Első kiadás!
Kiadói festett, dombornyomott vászonkötésben. A gerinc és a kötéstábla kissé kopott, új előzéklapokkal. Jó állapotban.
A címlapon tulajdonosi név.

Kikiáltási ár: 6 000 --> 7 000 Ft.-