A rendelés szünetel!

Kedves vásárlóink, a rendelés szabadság miatt átmenetileg (2022. 07. 29. - 08. 15. -ig) szünetel. Megértésüket köszönjük. Ha ezen időszak alatt rendel könyvet, a rendszer leveszi ugyan az állományból, küld egy rendszerüzenetet és félreteszi Önnek, de a fizetés és szállítás részleteit csak augusztus 15. után tudjuk megbeszélni és a könyvet postázni, ha még akkor is igényt tart rá. (Tehát a könyv már az Öné, de csak később tudjuk elküldeni.) Ez ügyben e-mailben fogunk jelentkezni.

EZEKET A KÖNYVEKET, KÉREM NE PRÓBÁLJA MEGRENDELNI, EZEK MÁR AKKOR ELKELTEK!

Kuncz Aladár - Fekete kolostor. Feljegyzések a francia internáltságból. 1-2. kötet. Aukció - 2005

Kuncz Aladár - Fekete kolostor. Feljegyzések a francia internáltságból. 1-2. kötet. Kolozsvár, 1931. Erdélyi Szépmíves Céh. 284 l., 1 sztl. lev., VII, (Az Erdélyi Szépmíves Céh tagjainak névsora), + 7 t. (fotó) ; 257 l., 1 sztl. lev., VII, + 6 t. (fotó). A könyv illusztrációi a szerző gyűjteményéből valók. /Erdélyi Szépmíves Céh 51. kiad. V. sorozat 6-7 sz. / A kötetben névre szóló exlibris, számozott első kiadás! (Első kötet 58. sz., második 442. sz. példány).
Kiadói aranyozott félbőr kötésben. Megkímélt állapotban.

Kikiáltási ár: 5 000 --> 8 500 Ft.-