Kuncz Aladár - Fekete kolostor. Feljegyzések a francia internáltságból. 1-2. kötet. Aukció - 2005

Kuncz Aladár - Fekete kolostor. Feljegyzések a francia internáltságból. 1-2. kötet. Kolozsvár, 1931. Erdélyi Szépmíves Céh. 284 l., 1 sztl. lev., VII, (Az Erdélyi Szépmíves Céh tagjainak névsora), + 7 t. (fotó) ; 257 l., 1 sztl. lev., VII, + 6 t. (fotó). A könyv illusztrációi a szerző gyűjteményéből valók. /Erdélyi Szépmíves Céh 51. kiad. V. sorozat 6-7 sz. / A kötetben névre szóló exlibris, számozott első kiadás! (Első kötet 58. sz., második 442. sz. példány).
Kiadói aranyozott félbőr kötésben. Megkímélt állapotban.

Kikiáltási ár: 5 000 --> 8 500 Ft.-