A rendelés szünetel!

Kedves vásárlóink, a rendelés szabadság miatt átmenetileg (2022. 07. 29. - 08. 15. -ig) szünetel. Megértésüket köszönjük. Ha ezen időszak alatt rendel könyvet, a rendszer leveszi ugyan az állományból, küld egy rendszerüzenetet és félreteszi Önnek, de a fizetés és szállítás részleteit csak augusztus 15. után tudjuk megbeszélni és a könyvet postázni, ha még akkor is igényt tart rá. (Tehát a könyv már az Öné, de csak később tudjuk elküldeni.) Ez ügyben e-mailben fogunk jelentkezni.

EZEKET A KÖNYVEKET, KÉREM NE PRÓBÁLJA MEGRENDELNI, EZEK MÁR AKKOR ELKELTEK!

Kúnos Ignác, dr. - Török nyelvkönyv 1-2 rész (egyben). Aukció - 2008

Kúnos Ignác, dr.  -  Török nyelvkönyv  1-2  rész (egyben). Nyelvtan, olvasmányok, beszélgetések, szójegyzék.
Bp., 1916. Athenaeum. 168 p, 124 p. II, 60 p. (A török írás, török számozással.)
Korabeli félvászon kötésben, aranyozott felirattal. Jó állapotban.

Kikiáltási ár: 4 000 --> 16 000 Ft.-