Kúnos Ignác, dr. - Török nyelvkönyv 1-2 rész (egyben). Aukció - 2008

Kúnos Ignác, dr.  -  Török nyelvkönyv  1-2  rész (egyben). Nyelvtan, olvasmányok, beszélgetések, szójegyzék.
Bp., 1916. Athenaeum. 168 p, 124 p. II, 60 p. (A török írás, török számozással.)
Korabeli félvászon kötésben, aranyozott felirattal. Jó állapotban.

Kikiáltási ár: 4 000 --> 16 000 Ft.-