A rendelés szünetel!

Kedves vásárlóink, a rendelés szabadság miatt átmenetileg (2022. 07. 29. - 08. 15. -ig) szünetel. Megértésüket köszönjük. Ha ezen időszak alatt rendel könyvet, a rendszer leveszi ugyan az állományból, küld egy rendszerüzenetet és félreteszi Önnek, de a fizetés és szállítás részleteit csak augusztus 15. után tudjuk megbeszélni és a könyvet postázni, ha még akkor is igényt tart rá. (Tehát a könyv már az Öné, de csak később tudjuk elküldeni.) Ez ügyben e-mailben fogunk jelentkezni.

EZEKET A KÖNYVEKET, KÉREM NE PRÓBÁLJA MEGRENDELNI, EZEK MÁR AKKOR ELKELTEK!

La Fontaine [Jean de] - összes meséi Aukció - 2009

La Fontaine [Jean de] -  összes meséi Teljes magyar kiadás.
Bp., [1929] Dante Könyvkiadó. 1 t. (szerző), 395 p. + 1 színes tábla.
(Fordították: Kozma Andor, Vikár Béla, Zempléni Árpád. Előszó: Vikár Béla 1926). Haranghy Jenő rajzaival.
Kiadói aranyozott vászonkötésben. Gerince javított, előzéklapok újak.

Kikiáltási ár: 5 000 --> 8 500 Ft.-