La Fontaine [Jean de] - összes meséi Aukció - 2009

La Fontaine [Jean de] -  összes meséi Teljes magyar kiadás.
Bp., [1929] Dante Könyvkiadó. 1 t. (szerző), 395 p. + 1 színes tábla.
(Fordították: Kozma Andor, Vikár Béla, Zempléni Árpád. Előszó: Vikár Béla 1926). Haranghy Jenő rajzaival.
Kiadói aranyozott vászonkötésben. Gerince javított, előzéklapok újak.

Kikiáltási ár: 5 000 --> 8 500 Ft.-