A rendelés szünetel!

Kedves vásárlóink, a rendelés szabadság miatt átmenetileg (2022. 07. 29. - 08. 15. -ig) szünetel. Megértésüket köszönjük. Ha ezen időszak alatt rendel könyvet, a rendszer leveszi ugyan az állományból, küld egy rendszerüzenetet és félreteszi Önnek, de a fizetés és szállítás részleteit csak augusztus 15. után tudjuk megbeszélni és a könyvet postázni, ha még akkor is igényt tart rá. (Tehát a könyv már az Öné, de csak később tudjuk elküldeni.) Ez ügyben e-mailben fogunk jelentkezni.

EZEKET A KÖNYVEKET, KÉREM NE PRÓBÁLJA MEGRENDELNI, EZEK MÁR AKKOR ELKELTEK!

Laky Dezső, Dr. - Csonka-Magyarország megszállásának közgazdasági kárai. Aukció - 2008

Laky Dezső, Dr.  -  Csonka-Magyarország megszállásának közgazdasági kárai. Bp., 1923. MTA. VIII, 468 p.
/Magyar Közgazdasági Könyvtár és Remekírók Tára XXII. /
A kötetben a "Képviselőház Könyvtára" bélyegző mellett "Az Országgyűlési Könyvtár állományából törölve" jelzés.
Korabeli aranyozott félvászon kötésben, az Országgyűlési Könyvtár aranyozott pecsétjével.
A kötet néhány lapján aláhúzások, egy oldalon nyomdai gyűrődés. Jó állapotban
.
[ Dr. Laky Dezső (1887-1962) statisztikus, egyetemi tanár, miniszter, a MTA tagja.]

Kikiáltási ár: 6 000 --> 34 000 Ft.-