Laky Dezső, Dr. - Csonka-Magyarország megszállásának közgazdasági kárai. Aukció - 2008

Laky Dezső, Dr.  -  Csonka-Magyarország megszállásának közgazdasági kárai. Bp., 1923. MTA. VIII, 468 p.
/Magyar Közgazdasági Könyvtár és Remekírók Tára XXII. /
A kötetben a "Képviselőház Könyvtára" bélyegző mellett "Az Országgyűlési Könyvtár állományából törölve" jelzés.
Korabeli aranyozott félvászon kötésben, az Országgyűlési Könyvtár aranyozott pecsétjével.
A kötet néhány lapján aláhúzások, egy oldalon nyomdai gyűrődés. Jó állapotban
.
[ Dr. Laky Dezső (1887-1962) statisztikus, egyetemi tanár, miniszter, a MTA tagja.]

Kikiáltási ár: 6 000 --> 34 000 Ft.-