Légrády Elek - A volt m. kir. pécsi 19. honvéd gyalogezred és alakulatainak...története Aukció - 2009

Légrády Elek - A volt m. kir. pécsi 19. honvéd gyalogezred és alakulatainak...története A 19./IV. (Fiumei) zászlóalj, A 309. Honvéd gyalogezred, A 19. Népfelkelő ezred, A 19./IV. Népfelkelő zászlóalj és a 19./VIII. Népfelkelő zászlóalj.
Összeállította és  a vázlatokat rajzolta - -.
Pécs, 1938. Haladás ny. Rt. 5 t. (Horthy Miklós, I. Ferenc József, IV. Károly, stb.) 6 sztl. lev. 17-573 p., 1 sztl. lev. + 67 p. (Tisztek, tisztjelöltek fotói. A 443-573 oldalig névjegyzék.)
Szövegközti képekkel és térképvázlatokkal gazdagon illusztrált.
Kiadói aranyozott vászonkötésben. Jó állapotban.

Kikiáltási ár: 8 000 --> 17 000 Ft.-