Lehel Ferenc - Ecce Criticus. Aukció - 2008

Lehel Ferenc  -  Ecce Criticus. Kritikakritika. Tizenegy képpel és három rajzzal.
Bp., 1924. Szerző. (Thália Műint. ny.) 1 t. (önarckép) 63 p. + 3 t. (kétoldalas képek)
Dedikált! "Dr. Vass Oszkárnak tisztelettel ajánlom Lehel Ferenc"
Kiadói aranyozott félvászon kötésben. Jó állapotban.
A  címlapon és a kötetben több helyen tulajdonosi név.

Kikiáltási ár: 5 000 Ft.-