Ligeti Lajos - Afgán földön Aukció - 2006

Ligeti Lajos  -  Afgán földön 61 képpel és 4 térképpel.
[Bp., 1938.] Franklin. 219 l., 1 sztl. lev. + 16 t. (kétoldalas fotók).
/A Magyar Földrajzi Társaság könyvtára /
Kiadói aranyozott vászonkötésben. Hibátlan példány.
[A szerző Perzsián keresztül utazott Afganisztánba. Utazása nyomán sok érdekes adatot szerzett az Afganisztánban élő madzsar és üzbég népek életéről. ]

Kikiáltási ár: 3 000 --> 9 000 Ft.-